KORONAWIRUS

#kancelariaszczecin #koronawirus #pracazdalna

W związku z obecną sytuacją związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 i potrzebą zwiększenia bezpieczeństwa, praca sądów oraz wielu kancelarii uległa znacznym zmianom.

Wszystkie rozprawy, które miały odbyć się w marcu zostały odwołane. Na tę chwilę w kilku sprawach prowadzonych przez Kancelarię nowe terminy rozpraw zostały wyznaczone na koniec kwietnia oraz na maj i czerwiec. Nie można wykluczyć, że rozprawy przeniesione na kwiecień zostaną odwołane ponownie.

Kancelaria Radcy Prawnego Marta Tyrka świadczy pomoc prawna jak do tej pory,przy czym osobiste spotkania z Klientami zostały tymczasowo zawieszone. Na szczęście z powodzeniem korzystamy z dotychczasowych form kontaktu z Klientami na odległość – e-maile, telefon, konferencje wideo. Nowych Klientów również zachęcamy do tej formy kontaktu, która sprawdzała się również przed sytuacją z koronawirusem.

Tradycyjne zajęcia w ZPSB Wydział Przedsiębiorczości w Stargardzie zostały zawieszone na rzecz nauczania zdalnego poprzez platformę e-learningową, która daje duży wachlarz form przekazywania wiedzy studentom nawet w tak wyjątkowych okolicznościach.

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, a zwłaszcza osób w grupie ryzyka, pozostańmy w domach. Dbajmy o siebie i naszych najbliższych.